Ako postupovať

Ak ste sa rozhodli, alebo sa pohrávate s myšlienkou vlastniť nehnuteľnosť v zahraničí, niekde pri mori, aby ste si mohli užívať more a prímorskú atmosféru kedykoľvek bez obmedzenia a chcete na tom aj zarobiť, ale máte ešte veľa otázok a bojíte sa, pretože nepoznáte miestnu legislatívu a zdá sa vám to komplikované, tak potom ste na správnom mieste.

Fénix Grupo Marbella Reality je Španielsko / Slovenská realitno developérska kancelária, ktorú nájdete v Bratislave a tiež aj priamo v Marbelli.

Pri našom osobnom stretnutí vám predstavíme lokalitu Marbella, prečo je tak atraktívna nie len z pohľadu dovolenky, ale aj z pohľadu investovania a tiež aj sezóny, ktorá je v tejto lokalite veľmi dlhá a teda využiteľnosť nehnuteľnosti je ďaleko vyššia ako iné dovolenkové destinácie.

Stanovíme si váš rozpočet, aká je výška financií ktoré máte k dispozícii, aké sú očakávané náklady s vlastnením nehnuteľnosti a v prípade, že budete chcieť aj nehnuteľnosť prenajímať, aké sú očakávané príjmy a tiež veci s tým spojené, napríklad aj dane a iné povinnosti, ktorými vás vieme previesť.

Ak chcete luxusnú Vilu v Marbelle, vieme vám ponúknuť niektorú z tých ktoré tam staviame, alebo vám ponúknuť niektorú z aktuálnej realitnej ponuky. Vily sú tu naozaj veľmi luxusné a sumy od 1.000.000 Eur, často medzi 5.000.000 Eur – 10.000 Eur nie sú tie najdrahšie. V ponuke sú aj Vily cez 40.000.000 Eur, často celé ulice sú strážené a verejnosti neprístupné.

Po stanovení predbežného rozpočtu a tipu nehnuteľnosti ktorú hľadáte, pripravíme a predstavíme vám aktuálnu ponuku a po výbere toho čo vás zaujme si dohodneme obhliadku nehnuteľností.

Vieme vám ponúknuť aj balík služieb s transferom z letiska a ubytovanie.

Následne podľa vášho výberu zrealizujeme podpis rezervačnej zmluvy a dohodneme presné podmienky Kúpnej ceny – návrh Kúpnej Zmluvy a s tým súvisiace právne služby, založenie daňového identifikačného čísla a otvorenie vášho účtu v španielskej banke. Súčasťou nášho tímu je aj právnička v Marbeeli, ktorá hovorí po slovensky.

Tešíme sa na stretnutie s vami a radi vás celým týmto procesom prevedieme. Fénix Grupo Marbella Reality