, ,

[ID-14] Serenity Collection – Estepona

€183,300

Serenity Collection – La Galera, Estepona

stav: dokončené

Posledné voľné apartmány

Cena apartmánov je už od 183.300 Eur do 354.200 Eur. 

Ide o štýlový komplex 66 apartmánov s krásnymi výhľadmi na hory aj na more. Niekoľko sto metrov od pláže, uzavretá urbanizácia – rezidencia s peknou záhradou, bazénom. Ide o trojpodlažné stavby kde sú dvoj, troj a štvor – izbové apartmány. V budovách je aj výťah.

Výhodou investície do nehnuteľnosti v oblasti Marbella je takmer celoročná sezóny, podstatne vyššie nájomné ako na Slovensku a stále je tu veľký potenciál zhodnotenia – zvýšenia ceny nehnuteľností. Do tejto oblasti prichádza veľa Európanov zo škandinávskych krajín, pretože je tu veľmi dobré počasie, kvalitné potraviny, školstvo a výborné investičné príležitosti.

Lokalita: La Galera, Estepona (pri Marbella)

 • komunitný bazén
 • detský bazén
 • záhrada
 • výťah
 • výhľady na hory
 • výhľady na more

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup.

Dohodnite si obhliadku

Property Details

 • apartmány
 • bazén
 • more

Property Amenities

 • rezidencia
 • 2/3/4 izbové apartmány
 • bazén
 • more