, ,

[ID-18] – 3 izb. apartmán pri pláži, Estepona

€339,000
  • predaj apartmán more pláž španielsko marbella estepona
  • predaj apartmán pláž španielsko estepona marbella

Báječný, takmer plážový luxusný apartmán s dvoma spálňami s úchvatným výhľadom na more v lokalite Estepona / Marbella.

Tento super moderný priestranný byt má otvorenú dispozíciu s plne vybaveným zariadením kuchyne so spotrebičmi Bosch, dve veľké spálne, rodinná kúpeľňa a slnečná terasa – takmer každý štvorcový meter nehnuteľnosti má nádherný výhľad na more. V projekte sú krásne upravené záhrady a veľký bazén s veľmi ľahkým prístupom na pláž. Apartmán sa nachádza v Estepone, asi 50 metrov od brehu mora a na pešo od prístavu Estepona (2 km, asi 25 minút pozdĺž pláže), kde máte veľa výborných reštaurácií a kde je aj kompletná občianska vybavenosť.

Tento výnimočný apartmán treba vidieť – príďte a presvedčte sa: 0948 326 777, info@marbellareality.sk

Lokalita Estepona má približne 20 km krásnych pláži, reštaurácie, kompletnú občiansku vybavenosť , výborné príležitosti pre vodné športy a je veľmi vhodnou lokalitou na investičné nehnuteľnosti a výhodný prenájom celoročne.

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup.

Dohodnite si obhliadku

 

Property Details

  • 2 spálne
  • more
  • bazén

Property Amenities

  • 2 spálne + obývačka s kuchyňou
  • terasa
  • výhľad na more
  • komunitný bazén