, ,

[ID-19] – 2 izb. apartmán, Riviera del Sol, Mijas Costa

€155,000

Lokalita: Mijas Costa (medzi Marbella a Málaga)

Tento 2 izbový Penthous – slnečný dvojpodlažný / strešný apartmán s 1 spálňou, obývačkou a kuchyňou, 1 kúpeľňou a WC je k dispozícii na predaj v Montemarina urbanizácia – Riviera del Sol.

Apartmán je priestranný, má 2 terasy a strešnú terasu na opaľovanie s fantastickým výhľadom na more a golf a je 2 km od pláže.

Po vstupe do apartmánu sa nachádza presvetlená obývačka s množstvom prirodzeného svetla, vedľa dvojlôžková spálňa s vlastnou kúpeľňou, ďalšie WC pre hostí a kuchyňa s technickou miestnosťou.  Podzemné parkovacie státie je v cene.  Apartmán má jednu terasu s rozlohou asi 12 m² a strešnú terasu na opaľovanie s rozlohou asi 25 m² s krásnym výhľadom na more a golf. Urbanizácia Riviera del Sol má spoločné záhrady a bazén a povolené sú aj rekreačné prenájmy.

Ide o veľkú investičnú príležitosť | Kontaktujte nás a stretneme sa buď v našej kancelárii v Bratislave, alebo v Marbella 0948 326 777

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup.

Dohodnite si obhliadku

Property Details

  • 2 izby
  • 2 terasy
  • more

Property Amenities

  • 2 terasy
  • parkovanie v garáží
  • more, bazén
  • golf