, ,

[ID-21] – prízemný apartmán, Mijas Golf, Mijas Costa

€215,000
 • Mijas Golf, Mijas Costa predaj apartmány španielsko malaga marbella
 • Mijas Golf, Mijas Costa predaj apartmány španielsko malaga marbella
 • Mijas Golf, Mijas Costa predaj apartmány španielsko malaga marbella
 • Mijas Golf, Mijas Costa predaj apartmány španielsko malaga marbella
 • Mijas Golf, Mijas Costa predaj apartmány španielsko malaga marbella

Prízemný apartmán v Mijas Golf, Mijas Costa.

Krásny byt v Matchroom Country Club (Mijas Golf), s výhľadom na golfové ihrisko, do záhrady a aj na bazén. Ak hľadáte útulný a pohodlný byt v tichej lokalite, pozrite si túto nehnuteľnosť. Jedným z jeho hlavných benefitov je určite jeho poloha vo vnútri areálu. Zo slnečného juhozápadu orientovanej terasy získate neskutočný pokojný výhľad. Vo dne iv noci si radi posedíte a vychutnáte si pekný výhľad na zelené plochy a okolie bazénu. Keďže ide o byt na zvýšenom prízemí, máte ľahký a rýchly prístup na bazén a k lehátkam (7 schodov).

Vkusne zariadený a priestranný s výmerou 92 m2 / , má dve spálne, dve kúpeľne (jedna s vlastnou kúpeľňou) a polootvorenú kuchyňa smerom k priestrannej obývačke. Predná terasa na popoludňajšie slnko a zadná terasa na ranné slnko. Klimatizácia (chladenie / kúrenie) v každej izbe. Komplex má niekoľko bazénov, spoločné podzemné parkovisko (nie je vyhradené parkovanie) a parkovať môžete aj na ulici, kde je dostatok parkovacích miest. Nehnuteľnosť má turistickú licenciu. Ideálne ako rekreačný byt alebo investícia na prenájom. Do centra mesta Fuengirola alebo do La Cala de Mijas je to len 5 minút jazdy.

Cena apartmánu 215.000 Eur 

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup.

Dohodnite si obhliadku

 

 

Property Details

 • golf
 • bazény
 • terasy

Property Amenities

 • parkovanie garáž alebo areál
 • záhrady
 • bazény
 • golf