, , ,

[ID-22] – 3 izb. apartmán, Calahonda, Mijas Costa

€207,950
  • predaj costa del sol apartmán, Calahonda, Mijas Costa

Urbanizácia sa nachádza v jednej z najžiadanejších a najobľúbenejších oblastí Costa del Sol, iba 15 minút od Marbelly a pol hodiny od medzinárodného letiska v Malage.

Jeho výnimočná a vynikajúca poloha z neho robí veľmi vyhľadávaný komplex a má jeden z najvyšších možnosti prenájmu pozdĺž pobrežia.

Pláž Calahonda, obchody, supermarkety, reštaurácie a bary, posilňovňa, MHD a pod., všetko je do pár minút. Byt s 2 lôžkami/2 kúpeľňami je orientovaný na východ. Apartmán je kompletne zrekonštruovaný. V urbanizácii sú dva vonkajšie bazény (jeden vyhrievaný) a detský bazén, bar pri bazéne, krásne upravené komunitné priestory na opaľovanie, tenisový kurt a kurt na paddle tenis a rozsiahle verejné parkovisko.

Apartmán má 52m2 + 9m2 terasu.

Cena apartmánu je 207.950 Eur

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup.

Dohodnite si obhliadku

 

Property Details

  • bazény
  • tenis
  • pláž

Property Amenities

  • dva bazény / jeden vyhrievaný
  • tenis + paddle
  • kompletná rekonštrukcia
  • pláž, more