, , ,

[ID-24] – 3 izb. apart. s terasou Mount Selwo / Estepona

€249,000

Urbanizácia Monte Selwo tvorí celkovo 66 luxusných kvalitne vybavených víl s fantastickým výhľadom na Stredozemné more, park Selwo a nádherné pohorie Sierra de Estepona.

Všetky vily sú v tichom prostredí, obklopené záhradami a bazénmi, ktoré maximalizujú pocit pokoja, a všetky vily výbornú svetlosť a veľké terasy, ktoré poskytujú pohodlie, ktoré by chcel každý milovník prírody a pokoja. Luxusné nehnuteľnosti sú elegantne navrhnuté a zahŕňajú veľkú a svetlú obývaciu izbu s krbom na drevo, modernú kuchyňu Siematic s raňajkovým priestorom, práčovňu, salónik pre hostí s terasou orientovanou na juhozápad s panoramatickým výhľadom na more a hory. . . Súčasťou sú aj dvojlôžkové spálne so vstavanými skriňami a vaňami, ktoré vedú na slnečnú terasu, kde si môžete vychutnať neskutočné výhľady a pôsobivé západy slnka. K nehnuteľnosti prináležia dve podzemné parkovacie státia a dvor.

Tento 3 izbový apartmán s výmerou 158m2 (dve spálne, dve kúpeľne, kuchyňa, obývačka a terasa), v cene je aj 2 x parking v podzemnej garáži

 • krásne výhľady na more a hory
 • komunitkné bazény
 • klimatizácia
 • krb na drevo
 • 2 x parking v podzemnej garáži

Cena apartmánu je 249.000 Eur

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup.

Dohodnite si obhliadku

Property Details

 • more
 • hory
 • 2xparking

Property Amenities

 • 2 x parking v podzemnej garáži
 • klimatizácia
 • bazény
 • krb

Property Location