, ,

[ID-26] – 3 izb. invest. apartmán Benahavis

€254,900
  • Benahavis predaj apartmány Marbella Španielsko

3izbový apartmán (obývačka s kuchyňou, 2 spálne, 2kúpeľne, 77m2) pri Marbella – Paraiso Alto, Benahavis, vynikajúca investičná príležitosť s vysokou ziskovosťou z prenájmu.

Apartmán je za cenu 254.900€ a nachádza sa v komplexe apartmánového hotela Marriot, ktorý je kompletne zrekonštruovaný a kompletne zariadený aj s kuchynským riadom, posteľnou bielizňou a doplnkami.

V rezorte je kaviareň, posilňovňa , niekoľko komunitných bazénov, rekreačné oblasti: terasy a salóniky, coworkingové priestory, upratovanie a 24-hodinová bezpečnostná služba.

Tento komplex sa nachádza 15 minút od luxusného Puerto Banús a je obklopený golfovými ihriskami v El Paraíso, Benahavís. V blízkosti reštaurácie, supermarkety, banky, lekárne a ďalšie služby. Atraktívny rezort je v pešej vzdialenosti od niekoľkých golfových ihrísk. K dispozícii: 1, 2 a 3 izbové apartmány.

V Marbeela sme doma a radi vás prevedieme procesom investovania do dovolenkovej nehnuteľnosti, poradíme vám a vieme vám ponúknuť aj kvalitný servis po predaji. Neváhajte a dohodnite si s nami stretnutie a následne aj ďalší postup. Kanceláriu máme v Bratislave aj v Marbella, dohodnite si obhliadku: 0948326777

K cene apartmánu sa pripočítava DPH vo výške 10% z kúpnej ceny nehnuteľnosti a poplatky za právnika, kataster vo výške cca 2,5 až 3% z kúpnej ceny.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, dohodneme si stretnutie v našej kancelárii v Bratislave, všetko si prejdeme a dohodneme ďalší postup. Viete si vybrať jeden zo spoplatnených balíkov služieb, kde vám vieme zabezpečiť ubytovanie a transfer z letiska do našej kancelárie v Marbella a absolvujete obhliadku dohodnutých nehnuteľností.

V našom tíme máme v Marbelle aj právničku zo Slovenska. Pri kúpe nehnuteľnosti je potrebné aby vám bolo založená ID daňové číslo, aby ste si otvorili účet v Španielskej banke – toto vám vieme komplet celé zabezpečiť cez našu právničku.

Po rozhodnutí kúpiť nehnuteľnosť sa podpisuje rezervačná zmluva a platí sa v závislosti či je už nehnuteľnosť hotová alebo iba vo výstavbe rezervačný poplatok 6.000 Eur alebo 10% z celkovej ceny nehnuteľnosti a pripraví sa návrh Kúpnej Zmluvy. Je možné našu kanceláriu v Marbeeli splnomocniť a niektoré kroky vieme zrealizovať za vás. Na kúpu nehnuteľnosti vám vieme vybaviť úver na Slovensku, Česku alebo Maďarsku (kde máte trvalý pobyt) s tým, že budete ručiť nehnuteľnosťou v tej danej krajine z ktorej si chcete zobrať úver, alebo vieme vybaviť aj úver v Španielskych bankách, ale pre Slovákov, Čechov alebo Maďarov je to maximálne do výšky 60% z ceny nehnuteľnosti.

Ponúkame aj možnosť starostlivosti a prenájmu vašej nehnuteľnosti za poplatok, ktorý je zvyčajne 15% z ceny prenájmu. Tiež ponúkame služby návrhu interiérového dizajnu a realizáciu – zariadenie nábytkom na kľúč.

Výhodou oblasti Costa del Sol – Slnečné pobrežie, ktoré sa tiahne v oblasti Andalúzie v podstate od mesta Málaga až dole po Gibraltár, je že je tu stále počasie a slnečné takmer celý rok – využiteľnosť dovolenkovej nehnuteľnosti je tak takmer celoročná a vďaka pohoriu La Concha aj výborná mikroklíma.

Marbella a jej okolie je veľmi pekné, vyznačuje sa krásnymi plážami, prístavmi, množstvo golfových ihrísk, kompletné služby, školy aj španielske aj medzinárodné, výborné služby v oblasti zdravotníctva a tým že je to súčasť EU, tak pre nás veľmi dostupné. V mestečku Marbella sú aj luxusné časti, kde sú Vily mnohých známych svetových ale aj našich celebrít.

www.marbellareality.sk | 0948326777

Dohodnite si obhliadku

Property Details

  • hotel
  • bazény
  • security

Property Amenities

  • investičný apartmán
  • na prenájom
  • pri Marbella
  • Costa de Sol

Property Location